Wycieczki dla grup zorganizowanych

Marzysz o romantycznej wycieczce z drugą połówką? A może chcesz z przyjaciółmi zażyć przygody w dalekich zakątkach świata? Skontaktuj się z nami pomożemy Ci przygotować wyjazd szyty na Twoją miarę!

Oferta

Jeśli szukasz rozwiązania na wyjazd z grupą Przyjaciół, zespołem z pracy lub szkolną ekipą - Zawisza Travel jest doświadczonym biurem w organizacji wyjazdów na zamówienie. Jeśli cenisz sobie nieszablonowe podejście, ambitne pomysły na realizację nie zapomnianego wyjazdu to oferta indywidualnych wyjazdów grupowych jest w sam raz dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami

Opowiedz nam o swoich pomysłach, zainteresowaniach, a przygotujemy dla Ciebie konkretne rozwiązania dopasowane do twoich potrzeb. Omówimy je szczegółowo, by w pełni sprostać twoim wyobrażeniom i pomożemy wybrać najbardziej korzystne rozwiązanie. Zespół Zawiszy nie boi się wyzwań, tylko ich poszukuje, stale znajdując nowe możliwości.
Niezależnie od charakteru wyjazdu, zapewniamy, że znajdziemy rozwiązanie zgodne z twoimi najbardziej wyszukanymi pomysłami – wszystko, by dostarczyć to czego wasza grupa poszukuje.

Szkolne Jednodniowe Szkolne Jednodniowe
Szkolne Wielodniowe Szkolne Wielodniowe
Zorganizowane Firmowe Zorganizowane Firmowe
Zorganizowane Inne Zorganizowane Inne